Кафедра управління земельними ресурсами взяла участь у круглому столі «Розвиток землевпорядної науки в Україні: історія, сучасність, перспективи»

Кафедра управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили взяла участь у круглому столі з нагоди 60-річчя Інституту землеустрою на тему «Розвиток землевпорядної науки в Україні: історія, сучасність, перспективи». Захід організований під егідою Національної академії аграрних наук України, Інституту землекористування НААН України, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного авіаційного університету на онлайн-платформі CISCO Webex.

Мета круглого столу – обговорення ролі та значення спеціалізованих науково-дослідних установ із землеустрою в забезпеченні раціонального використання та охорони земель в Україні, сучасного стану та перспективних напрямків розвитку земельних відносин в Україні, підвищення ефективності та якості наукових досліджень з питань землеустрою.

За запрошенням колег-організаторів у заході взяв участь викладач кафедри управління земельними ресурсами, заслужений землевпорядник України, Мась Андрій Юльянович.

«Мась Андрій Юльянович, викладач кафедри управління земельними ресурсами, стояв у витоків та по праву є одним із засновників землевпорядної справи на Півдні України. Він працював на посаді директора в ДП «Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» у період з 1992-2009 рр., який здійснював науково-дослідні та проєктні роботи в галузі землеустрою, охорони і раціонального використання земель, оцінки земель, топографо-геодезичні роботи, роботи в галузі містобудування та архітектури», – зазначають представники кафедри.

Андрій Юльянович активно працює у галузі землевпорядної науки, веде практичну підготовку студентів зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» у сфері обстежувальних, вишукувальних, топографо-геодезичних, картографічних, проєктних  та проєктно-вишукувальних робіт.