Кафедра української філології та міжкультурної комунікації запрошує до участі в науково-практичній конференції «Могилянські читання» в секції «Гуманітарні науки (Літературознавство та Мовознавство)»

Кафедра української філології та міжкультурної комунікації запрошує 11 листопада о 14:00 студентів, викладачів та всіх охочих до участі в науково-практичній конференції «Могилянські читання» в секції «Гуманітарні науки (Літературознавство та Мовознавство)». Конференція відбудеться на онлайн-платформі Zoom.

Головна мета конференції – надати можливість викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із освітніх, суспільних, природничих, гуманітарних, комп’ютерних і технічних наук, права, публічного управління та охорони здоров’я.

Цьогоріч XXIV Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція «Могилянські читання – 2021» проходить під назвою «Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти» та присвячена Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку.

Долучитися до конференції з літературознавства можна за посиланням.

Код доступу: qwerty

Долучитися до конференції з мовознавства можна за посиланням.

Код доступу: 354503