Кафедра української філології та міжкультурної комунікації презентувала курси підвищення кваліфікації вчителів української мови й літератури

23 жовтня 2021 р. кафедра української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти університету розпочала роботу курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови й літератури Миколаївщини.

Директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Могилянки, доктор економічних наук, професор Ганна Норд привітала перших слухачів і розказала про широкі можливості й перспективи підвищення педагогічної кваліфікації вчителів різних спеціальностей у ЧНУ імені Петра Могили.

Із вітальним словом до педагогів виступили заступниця декана факультету філології, кандидатка філологічних наук, доцентка Ольга Поліщук та завідувачка кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили, докторка філологічних наук, професорка Тетяна Шестопалова.

Кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри Анжеліка Зинякова презентувала програму курсів, розповіла про їх перебіг та особливості. Фрагменти програми стосувалися викладання виключно української літератури, було представлено моделі та погляди на літературну діяльність митців ХІХ – ХХ століття. Фрагменти заявлених у програмі тем представили професор Тетяна Шестопалова та кандидат філологічних наук, доцент Наталія Лебединцева.

Запрошуємо вчителів, голів циклових комісій, завідувачів профільних кафедр, директорів закладів середньої освіти нашої області на наступне заняття, що буде присвячене актуальним проблемам викладання української мови

Заняття курсу відбудуться 30 жовтня 2021 року о 10:30 в аудиторії 10-109 (вул. І Воєнна, 2).