Кафедра української філології та міжкультурної комунікації факультету філології ЧНУ імені Петра Могили презентує курси підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури

У січні 2022 кафедра української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти університету розпочне роботу курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури.

23 та 30 жовтня майбутній проєкт презентували для вчителів української мови та літератури Миколаївщини. У перший день презентації курсів Директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Могилянки, доктор економічних наук, професор Ганна Норд розказала про широкі можливості й перспективи підвищення педагогічної кваліфікації вчителів різних галузей у ЧНУ імені Петра Могили.

Кандидатка філологічних наук, доцентка Анжеліка Зинякова презентувала програму курсів, розповіла про їх перебіг та особливості. Учасники курсів братимуть участь у різних видах робочої діяльності, зокрема навчанні за програмою підвищення кваліфікації, участі у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо.

Фрагменти програми курсів, представлені протягом зустрічей, стосувалися викладання української літератури, професорка Тетяна Шестопалова та кандидатка філологічних наук, доцентка Наталія Лебединцева представили моделі та погляди на літературну діяльність митців ХІХ – ХХ століття.

Доцентки кафедри української філології та міжкультурної комунікації Людмила Островська та Владлена Руссова під час зустрічі говорили про нові імена в сучасній українській літературі, зокрема про авторів Миколаївщини, та складні випадки синтаксису сучасної української мови.

Учасники перших зустрічей уже отримали свої сертифікати встановленого зразка.

Зазначаємо для всіх зацікавлених, початок курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури на базі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться в січні 2022 року. Курси відбуватимуться в різних форматах – очному, заочному, дистанційному.