Кафедра соціології та політології ЧНУ імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на навчання на факультеті політичних наук

Кафедра соціології та політології ЧНУ імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на навчання за спеціальностями 052 Політологія та 054 Соціологія.

Політологія – одна з найактуальніших спеціальностей в сучасній Україні та світі!

Наші випускники працюють:

– політтехнологами;

– політичними журналістами-оглядачами;

– державними службовцями;

– незалежними експертами;

– викладачами;

– очільниками консалтингових фірм.

Дипломи за спеціальністю 052 «Політологія» занесені до бази даних «Anabin» (база, за якою в Європейському Союзі здійснюється визнання та оцінка закордонних освітніх сертифікатів).

Спеціальність 054 «Соціологія» – це одна з найпрестижніших, найпопулярніших спеціальностей у світі, яка користується чи не найбільшим попитом!

Соціолог – це фахівець аналітичних соціологічних центрів та консалтингових компаній, державних муніципальних органів влади, PR та реклами, кадрових служб, маркетингових відділів підприємств, ЗМІ та видавничого бізнесу.

До викладання залучені фахівці України та закордону.

Спеціальності 052 «Політологія» та 054 «Соціологія» високо оцінені за вітчизняними та міжнародними освітніми рейтингами.

Станьте студентом найактуальнішої спеціальності у світі!

Кафедра соціології та політології ЧНУ імені Петра Могили чекає на вас!

Для детальної інформації телефонуйте до приймальної комісії:

(0512) 76-92-87,

096-06-06-084