Кафедра Соціальної роботи, управління і педагогіки взяла участь у Всеукраїнській конференції «Могилянські читання-2021»

12 листопада 2021 року професорсько-викладацький склад кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили та студенти спеціальності «Соціальна робота» узяли участь у роботі секції «Соціальна робота в умовах сучасних соціально-економічних викликів» Всеукраїнської щорічної науково-практичної конференції «Могилянські читання – 2021».

Привітала учасників з початком роботи секції Юліана Палагнюк (доктор наук із державного управління, професор, завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки), яка наголосила на важливості наукових досліджень в соціальній сфері та зазначила, що в 2021 році кафедра святкує 20-ти річчя спеціальності «Соціальна робота» в ЧНУ імені П.Могили. За цей тривалий період кафедрі вдалось досягти значних здобутків у науковій діяльності та професійній підготовці висококваліфікованих фахівців соціальної сфери.

Участь у конференції також узяли запрошені колеги з Польщі:
– Світлана Лізаковська (кандидатка наук із державного управління, доцентка, викладачка, Військово-морська академія ім. Героїв Вестерплатте, м. Гдиня, Республіка Польща);
– П. Лізаковські (кандидат наук в сфері наук про безпеку, викладач, Військово-морська академія ім. Героїв Вестерплатте, м. Гдиня, Республіка Польща).

Керівником секції виступила Юліана Палагнюк (доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки), а секретарем та модератом – Рублан Чубук (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки).
Доповіді учасників підіймають важливі питання, зокрема:
– Особливості комунікації між органами публічної вдали та громадянами в умовах цифровізації в Україні;
– Формування компетентності фахівця соціальної сфери як умова його ефективної професійної діяльності;
– Зарубіжний досвід використання наставництва у роботі з дітьми-сиротами;
– Роль практичної соціальної роботи в умовах поширення COVID-19.

Повні тексти доповідей всіх учасників конференції представлені у збірці тез.
Дякуємо всім учасникам конференції за активну участь та цікавість до актуальних питань розвитку соціальної роботи в Україні.