Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петар Могили запрошує на навчання на магістерську програму за спеціальністю 231 «Соціальна робота»


Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки запрошує вас на навчання на магістерську програму за спеціальністю 231 «Соціальна робота».

Сама програма з соціальної роботи направлена на отримання знань в області науково-дослідної роботи, практичної діяльності та є основою для вашої подальшої професійної кар’єри у соціальній сфері, психології чи державному управлінні.

На програмі з соціальної роботи вас готують до організаційно-управлінської та адміністративної роботи в соціальній сфері, соціально-правового консультування, аналітичної діяльності з соціальних проблем, розробки проектів і програм соціального розвитку.

Під час навчання на вас чекатимуть зустрічі з практиками, відкриті лекції з експертами, комунікація з провідними фахівцями з України та світу, які є викладачами або запрошеними спікерами.

Студенти програми долучаються до проектів кафедри та реалізовують власні соціальні проекти.

Кафедра має 5 міжнародних університетів-партнерів у країнах Європи та Америки. Три університети для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+. Є можливість навчання за програмою «Подвійний диплом» із університетом-партнером у Польщі.

Сьогодні випускники магістерської програми працюють в виконавчих органах влади, в правозахисній сфері, правоохоронних органах, органах опіки та піклування, організаціях та установах системи соціального захисту, пенсійного страхування, відділах соціального розвитку підприємств, громадських організаціях, школах; успішно працюють по своїй спеціальності за кордоном – в Польщі, Франції, Ізраїлі.

Цьогоріч вступ на магістерську програму з соціальної роботи максимально спрощений, зокрема

без складання єдиного вступного випробування з англійської мови (ЄВІ),

з можливістю дистанційного навчання як для денної так і для заочних форм навчання та низькою вартістю контракту.

Навчання на магістерській програмі триває 1рік і 5 місяців. Вартість навчання на денній формі 13 500 грн., на заочній 12 000 грн.

Вступ на навчання на місця за державним замовленням відбувається на основі фахового іспиту. Приклади програми фахового іспиту можна знайти за посиланням. 

Вступ на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбувається за результатами оцінювання мотиваційних листів.

Для осіб з тимчасово окупованих територій передбачений дистанційний вступ ( квота 2) :

  • на місця за державним замовленням вступ відбувається за результатами дистанційної співбесіди;
  • на місця за кошти фізичних та юридичних осіб на основі мотиваційного листа.

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 серпня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 16 серпня до 15 вересня включно. Заяви подаються виключно електронно! Вступні випробування можна буде скласти в вересні відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій.

Отримати консультацію з питань оформлення вступних документів, електронного кабінету, особливостей навчання чи уточнити іншу супутню інформацію можна за контактним телефоном 38 096 90 15 531 або зареєструвавшись за посиланням .

Події та оголошення


липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …

липня
4
Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили запрошує на семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”. Коли? – 4 липня (понеділок) 2022 року. Початок о 17:00. Де? – Платформа Zoom Ідентифікатор конференції: 835 5670 0990 Код доступу: Db05xH Цільова аудиторія: втупники на магістерські …

липня
5
Факультет комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайнову зустріч

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує абітурієнтів на онлайн-зустріч. Коли? – 5 липня 2022. Початок об 11:00. Де? – Онлайнова зустріч. Під час заходу можна дізнатися про ряд важливих питань, зокрема: –особливості освітніх програм та спеціальностей; …