Кафедра психології ЧНУ імені Петра Могили провела психологічний кафедральник «Осіннє дистанційне загострення»

19 листопада 2021 року кафедра психології ЧНУ імені Петра Могили провела свій перший психологічний кафедральник «Осіннє дистанційне загострення», приурочений до Міжнародного дня студента.

Це неформальний захід – творчий вечір, що дозволив виявити таланти студентів-психологів та викладачів.

Кафедральник проходив дистанційно на платформі Zoom. Кожен охочий мав можливість одягти теплі шкарпетки, взяти горнятко будь-якого улюбленого гарячого напою зі смаколиками і насолодитися виступами психологів.

На цій теплій зустрічі, в якій взяли участь 69 осіб, після вітального слова завідувачки кафедри психології Ірини Лисенкової, доцент кафедри Віктор Каневський виконав під гітару студентський гімн «Gaudeamus». Далі лунали відомі пісні під гітару, звучали вірші та проза (власного авторства і не тільки), викладачі поділилися кумедними випадками із власного студентського життя.

За відгуками студентів, організаторам заходу вдалося створити теплу душевну атмосферу, стати ближчими один до одного у спільному віртуальному колі, що особливо важливо у такий непростий час, ускладнений осінньою хандрою та дистанційним навчанням.

Кафедра психології висловлює подяку всім учасникам психологічного квартирника за щирість, а також чекає на студентів і випускників кафедри психології на наступному подібному зібранні. Психологи переконані, що якісно відпочивати – так само важливо, як і працювати та навчатися.