Кафедра прикладної психології Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили запрошує всіх зацікавлених взяти участь у роботі науково-практичної інтернет-конференції «Тенденції розвитку сімейної психології в умовах війни та невизначеності: виклики, рішення, перспективи», що відбудеться в межах XVI Міжнародної наукової конференції «Ольвійський форум-2022: Стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».

Коли? – 24 червня 2022 року Початок о 9:00. Як? – Для участі в конференції необхідно заповнити реєстраційну картку учасника Детальніше можна ознайомитися в Інформаційному листі.