Кафедра прикладної психології ЧНУ імені Петра Могили запрошує співробітників університету на майстер-клас “Метод вільних асоціацій. Українська ідея”

Коли? – Середа, 20 квітня 2022 року.

Початок о 14:00.

Зустріч відбудеться через онлайнову платформу ZOOM. Долучитися до неї можна за посиланням.

Запрошуємо всіх зацікавлених!

квітня

Кафедра прикладної психології ЧНУ імені Петра Могили запрошує всіх охочих на майстер-клас «Метод вільних асоціацій. Українська ідея». Ведучою є Олена Дрозд, кандидатка педагогічних наук, доцентка б. в. з. ЧНУ імені Петра Могили. Коли? – Середа, 20 квітня 2022 року. Початок …