Кафедра міжнародних відносин запрошує на конференцію «Глобальні та регіональні виміри сучасної системи міжнародних відносин» до 20-річчя кафедри!

Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Інститут політичних й етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» під патронатом декана Факультету суспільних наук Сілезького університету в Катовіцах (Республіка Польща) та Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин запрошують на міжнародну очно-дистанційну науково-практичну конференцію.

Конференція «Глобальні та регіональні виміри сучасної системи міжнародних відносин» буде проходити на честь 20-річчя кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Вона буде містити вісім секцій, які розкриють глобальні та регіональні виміри сучасної системи міжнародних відносин.

Коли? – 17 листопада 2023 року

Початок о 13:00

Де? – в залі засідань Вченої Ради на першому поверсі ЧНУ імені Петра Могили або в Zoom.

Код доступу: 7D1NtL

Тож, запрошуємо всіх охочих, що вже залучені до досліджень міжнародних відносин чи зацікавлений в тому, аби дізнатись про них щось нове!