Кафедра менеджменту провела лекцію-дискусію на тему «Соціальна відповідальність сучасного менеджера»

23 листопада 2023 року кафедра менеджменту організувала гостьову лекцію-дискусію на тему:«Соціальна відповідальність сучасного менеджера». Координаторами заходу для студентів 1 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» від кафедри стали доктор економічних наук Тетяна Лункіна та кандидат економічних наук Любов Дранус. Госьова лекція-дискусія була проведена в рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» на тему: «Соціальна відповідальність сучасного менеджера» з Людмилою Гороховою, директором УАРМБО (Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти) в якості запрошеного гостя та спікера.

Протягом лекції Людмила Горохова розповіла студентам про історію створення, діяльність та здобутки Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти. Спікерка під час лекції звернула увагу студентів на поняття «менеджер» та особисті якості, які мають бути йому властиві. Впродовж виступу всі присутні обговорювали поняття комунікацій, особливу увагу звертаючи на комунікації в воєнний час. Студенти познайомились з поняттям соціальної відповідальності та прикладами компаній які вдало впроваджують соціальну відповідальність в практичній діяльності.

Лекція-дискусія відбулася в творчій та дружній атмосфері, а представлена інформація зацікавила студентів, які відчули важливість і перспективність обраної професії.

Дякуємо Людмилі Гороховій за цікаву та інформативну лекцію!