Кафедра фінансів і кредиту реалізує проєкт «Підприємницький університет»


З серпня по грудень 2020 р. ЧНУ імені Петра Могили за ініціативи доцента кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили Васильєва Андрія Анатолійовича приєднався до проєкту «Підприємницький університет».

 Проєкт реалізується спільно YEР, Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України, Українським фондом стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Його мета – вивести університетське підприємництво на якісно новий рівень та створити додаткові можливості для професійного та персонального розвитку студентів.

До проєкту вже долучились 76 університетів, 160 викладачів та майже 3000 студентів!

Повідомляємо про успішне завершення першого етапу проєкту та отримане запрошення від Міністерства цифрової трансформації України до продовження співпраці у 2021-2022 рр.  Вітаємо з цим координатора проєкту від університету, доцента кафедри фінансів і кредиту Васильєва Андрія Анатолійовича.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …