Кафедра фінансів і кредиту реалізує проєкт «Підприємницький університет»

З серпня по грудень 2020 р. ЧНУ імені Петра Могили за ініціативи доцента кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили Васильєва Андрія Анатолійовича приєднався до проєкту «Підприємницький університет».

Проєкт реалізується спільно YEР, Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України, Українським фондом стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Його мета – вивести університетське підприємництво на якісно новий рівень та створити додаткові можливості для професійного та персонального розвитку студентів.

До проєкту вже долучились 76 університетів, 160 викладачів та майже 3000 студентів!

Повідомляємо про успішне завершення першого етапу проєкту та отримане запрошення від Міністерства цифрової трансформації України до продовження співпраці у 2021-2022 рр.  Вітаємо з цим координатора проєкту від університету, доцента кафедри фінансів і кредиту Васильєва Андрія Анатолійовича.