Кафедра фінансів і кредиту разом зі студентами провели анкетування старшокласників шкіл Миколаєва

Колектив кафедри фінансів і кредиту та студенти спеціальності  «Фінанси, банківська справа та страхування»  провели анкетування старшокласників у школах м. Миколаєва та області з метою виявлення пріоритетів абітурієнтів.

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітні програми: «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням іноземної мови» та «Фінансовий менеджмент».

Приєднуйтесь до нашої дружньої університетської родини!

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).