Кафедра фінансів і кредиту долучилась до реалізації проєкту «Підприємницький університет»


За ініціативи доцента кафедри фінансів і кредиту Васильєва Андрія Анатолійовича студенти магістерської програми факультету економічних наук долучились до проєкту «Підприємницький університет».

Мета проєкту – розвиток стартап-руху та інноваційного мислення в університетах України.

Студенти матимуть можливість отримати практичні знання, які допоможуть створити успішний стартап-проєкт та вивести його на міжнародні ринки; створити власний діючий бізнес після завершення університету.

Проєкт реалізується за підтримки «Платформи інноваційного партнерства» (YEP); Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації, Дія.Бізнес. Експертна підтримка студентів в рамках проєкту буде надаватися Інноваційним Кластером “RInnoHUB”. Бажаємо викладачам та студентам творчих успіхів!

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут