Кафедра фінансів і кредиту долучилась до реалізації проєкту «Підприємницький університет»

За ініціативи доцента кафедри фінансів і кредиту Васильєва Андрія Анатолійовича студенти магістерської програми факультету економічних наук долучились до проєкту «Підприємницький університет».

Мета проєкту – розвиток стартап-руху та інноваційного мислення в університетах України.

Студенти матимуть можливість отримати практичні знання, які допоможуть створити успішний стартап-проєкт та вивести його на міжнародні ринки; створити власний діючий бізнес після завершення університету.

Проєкт реалізується за підтримки «Платформи інноваційного партнерства» (YEP); Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації, Дія.Бізнес. Експертна підтримка студентів в рамках проєкту буде надаватися Інноваційним Кластером “RInnoHUB”. Бажаємо викладачам та студентам творчих успіхів!