Кафедра економіки та підприємництва ЧНУ імені Петра Могили залучає до викладання фахівців з бізнес-структур


У першому семестрі поточного навчального року студенти шостого курсу, що навчаються за спеціальностями «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік і аудит», «Менеджмент» вивчають дисципліну «Управління безпекою бізнесу». Викладання цієї дисципліни є прикладом успішної співпраці викладача-науковця та викладача-практика. Лекції з дисципліни читає професор О. Б. Кузьменко, а практичні заняття проводить заступник генерального директора ТОВ «Суднобудівний завод «Океан»,  Л. А. Крутських.

ф1.jpg

 

Здобувачі відмічають, що всі завдання, які вони виконують на практичних заняттях, пов’язані з потенційно можливими бізнес-ситуаціями. Наприклад, студенти разом з викладачем створюють уявні підприємства з різних сфер господарської діяльності, продумуючи їхню організаційну структуру, особливості організації виробництва, маркетингу, фінансів та інших елементів внутрішнього середовища. Моделюючи умови мікро- та макросередовища, в яких функціонують ці підприємства, досліджуються ризики їхньої діяльності та розробляються заходи з їх нейтралізації. На заняттях студенти часто працюють командами, а викладач виступає модератором їхніх розробок та дискусій.

ф2.jpg

 

Використовуючи досвід управлінської діяльності, Крутських Л.А. сприяє формуванню у здобувачів таких фахових компетентностей, як здатність розробляти стратегію розвитку підприємницьких структур, здатність до ефективного управління діяльністю суб’єктів господарювання, здатність до вирішення проблемних завдань у сфері управління результатами та ризиками діяльності підприємства. Студенти підкреслюють свою зацікавленість у заняттях, що мають практичне спрямування та проводяться викладачами з досвідом роботи в бізнес-структурах.

ф4.jpg

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …