Кафедра економіки та підприємництва ЧНУ імені Петра Могили залучає до викладання фахівців з бізнес-структур

У першому семестрі поточного навчального року студенти шостого курсу, що навчаються за спеціальностями «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік і аудит», «Менеджмент» вивчають дисципліну «Управління безпекою бізнесу». Викладання цієї дисципліни є прикладом успішної співпраці викладача-науковця та викладача-практика. Лекції з дисципліни читає професор О. Б. Кузьменко, а практичні заняття проводить заступник генерального директора ТОВ «Суднобудівний завод «Океан»,  Л. А. Крутських.

ф1.jpg

Здобувачі відмічають, що всі завдання, які вони виконують на практичних заняттях, пов’язані з потенційно можливими бізнес-ситуаціями. Наприклад, студенти разом з викладачем створюють уявні підприємства з різних сфер господарської діяльності, продумуючи їхню організаційну структуру, особливості організації виробництва, маркетингу, фінансів та інших елементів внутрішнього середовища. Моделюючи умови мікро- та макросередовища, в яких функціонують ці підприємства, досліджуються ризики їхньої діяльності та розробляються заходи з їх нейтралізації. На заняттях студенти часто працюють командами, а викладач виступає модератором їхніх розробок та дискусій.

ф2.jpg

Використовуючи досвід управлінської діяльності, Крутських Л.А. сприяє формуванню у здобувачів таких фахових компетентностей, як здатність розробляти стратегію розвитку підприємницьких структур, здатність до ефективного управління діяльністю суб’єктів господарювання, здатність до вирішення проблемних завдань у сфері управління результатами та ризиками діяльності підприємства. Студенти підкреслюють свою зацікавленість у заняттях, що мають практичне спрямування та проводяться викладачами з досвідом роботи в бізнес-структурах.

ф4.jpg