Кафедра екології презентувала тему «Зелені ініціативи та зелена дорожня карта»

Зелений марафон з Міждисциплінарних студій “Європейські зелені виміри”, який відбувається у рамках Проєкту за підтримки Програми ЄС Еразмус+ Жана Моне, триває.

Так, 24 січня 2024 року учасникам Студій, якими є студенти, науковці, практики та громадськість, в онлайн-форматі презентувалась тема «Зелені ініціативи та зелена дорожня карта», під час якої обговорювались питання: флагманські зелені ініціативи, Європейський зелений курс, роль ЄС у міжнародних екологічних рухах, Кіотський протокол, Дорожня карта ЮНЕСКО.

Викладач кафедри екології Вадим Чвир зазначив, що дотримання та виконання флагманських ініціатив вимагає колективних дій за участю ЄС, національних, регіональних і місцевих органів влади, підприємств, неурядових організацій і звичайних людей.

Спікер зауважив важливість освіти для досягнення Цілей сталого розвитку (Sustainable Development Goals, SDGs), прийнятих Організацією Об’єднаних Націй. Це означає, що освіта має сприяти не лише збереженню природи і ресурсів, але і соціальній справедливості, економічному добробуту та миру.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитись з відео-лекцією за посиланням!