Кафедра екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили запрошує абітурієнтів та всіх охочих на відкриту зустріч-консультацію спеціальності “Екологія”

Відтепер професія «Еколог» в Україні має професійний стандарт, затверджений Наказом Міністерства економіки України в травні 2022 року.

Еколог – це не просто людина, яка любить довкілля, а й супер-фахівець, який володіє широким спектром спеціальних знань!

Важливо, що на рівні держави це підкріплено стандартом! Адже чисте довкілля – це важлива складова комфортності життя і щастя людини!

Спеціальність Екологія ЧНУ ім. Петра Могили ласкаво запрошує креативну молодь, усіх зацікавлених випускників шкіл на відкриту зустріч-консультацію, яка відбудеться 16 червня 2022 року о 17:00.

Код доступу: 6sk0c6

Завітайте до нас і беріть із собою друзів і знайомих!

Після нашої перемоги фахівців-екологів чекає багато роботи з відновлення чистого довкілля нашої України!