Кафедра екології інформує щдо екологічних наслідків підриву Каховської ГЕС

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили  (зокрема завідувачка, професорка Людмила Григор’єва) співпрацює зі Спеціалізованою Екологічною прокуратурою України щодо збору доказів і доказових фактів екологічних збитків для Миколаївщини внаслідок затоплення місць, сільськогосподарських угідь, житлових приміщень, інших територій, тощо через підрив Каховської греблі в червні 2023 року.

За висновками ДСНС у Миколаївській області рівень вод у Південному Бузі вверх за течією до Олександрійського водосховища піднявся до мітки 0,9-1,0 м. Але в той час не всі наслідки такого підняття вод зафіксувала місцева влада й передала до відповідних державних органів.

Якщо маєте відповідну інформацію щодо таких наслідків, особливо з фотофіксацією, чи, можливо, ці наслідки мешканці відчувають дотепер, звертайтеся до нас за контактами:

+(38) 096-24-34-109, Людмила Григор’єва