Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили провела семінар-практикум “Як писати мотиваційний лист”

4 липня 2022 року кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили провела семінар-практикум «Як писати мотиваційний лист?».

Модератором заходу виступила докторка педагогічних наук, професорка кафедри екології Олена Мітрясова. Зустріч відбулася за допомогою онлайнової платформи Zoom.

Цільовою аудиторією заходу були вступники на магістерські програми спеціальності «Екологія», студенти, усі зацікавлені.

На зустрічі було подано структуру мотиваційного листа та основні поради щодо його змісту.

Сподіваємося, що студенти отримали дуже корисну інформацію, яка стане їм в нагоді під час вступу на магістерські програми.

Нагадуємо, що на магістерських програмах здійснюється підготовка магістрів екології за двома освітньо-професійними програмами (ОПП), зокрема: ОПП «Екологія та охорона навколишнього середовища» та ОПП «Екологічна стандартизація, сертифікація і управління якістю».

Шановні випускники, професорсько-викладацький склад кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили дуже чекає Вас!