Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили провела передзахист дипломних робіт студентів-магістрантів

14 лютого 2023 року кафедра екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили успішно провела передзахист дипломних робіт студентів-магістрантів денної та заочної форми навчання.

На передзахисті були присутні керівники дипломних робіт, викладачі, а також аспіранти кафедри екології.

Студенти-магістранти продемонстрували успішні результати своїх досліджень, відповіли на питання та отримали поради щодо покращення оформлення робіт та презентацій для виступу на захисті.

Кафедра екології невпинно продовжує працювати для підготовки висококваліфікованих фахівців-екологів нашого регіону та держави в цілому!