Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили провела майстер-клас – інтерактивний квест «Екологічне орієнтування на місцевості (спікером виступив аспірант кафедри екології Д. Черненко)».

Захід минув у межах Дня відкритих дверей ЧНУ імені Петра Могили «Профорієнтаційний марафон твоїх перспектив».

Серед основних питань зустрічі – що таке симбіонти, аспектна розмова «Хижак чи жертва», чи шумлять машини.

Загалом інтерактивний квест пройшов у цікавій формі та учасники взяли активну участь у заході. Учасники могли поставити багато актуальних питань.

Кафедра екології Могилянки запрошує абітурієнтів на навчання за спеціальністю 101 «Екологія»!

Долучайтеся до нашої наукової родини!