Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили інформує про День Сонця (National Day of the Sun)

Кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили інформує, що з метою привернути увагу до можливості використання відновлюваних джерел енергії, Європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (МОСЕ) (ISES-Europe) із 1994 року ініціювало проведення щорічного Дня Сонця, який відзначається 3 травня.

Сонце є могутнім джерелом енергії, без якої неможливе життя всього живого на Землі. Воно постійно випромінює в усіх ділянках спектра електромагнітні хвилі – від рентгенівських і ультрафіолетових променів до радіохвиль. Це випромінювання істотно впливає на Землю – нагріває її, дає світло й тепло, необхідні для життя.

Усі зацікавлені категорії населення по всій Європі організовують різні заходи, пов’язані з демонстрацією можливостей сонячної енергетики. День Сонця дає шанс кожному привернути увагу до здійснюваних проектів, отриманих результатів, нових розробок або продукції, що випускається.