Кафедра екології ЧНУ ім. Петра Могили інформує, що 7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня, починаючи з 1950 року. Саме в цей день у 1948 році набрав чинності Статут Всесвітньої організації здоров’я (ВОЗ).

У зв’язку з постійною зміною клімату та забрудненням довкілля щораз актуальнішим стає питання охорони здоров’я. Цей день ООН запропонувала відзначати для того, щоб більшість країн звернула особливу увагу на різні аспекти охорони здоров’я.

У доповіді ВООЗ «Профілактика хвороб за допомогою навколишнього середовища – оцінка тяжкості хвороб, спричинених навколишнім середовищем» зазначено, що 24% усіх хвороб у світі виникають та розвиваються через несприятливі умови довкілля. Зокрема в дітей з цим пов’язано 33% усіх випадків захворювань.