Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій вітає в.о. завідувача кафедри Олександра Бєлікова з днем народження!

Сьогодні, 28 березня, свій день народження святкує в.о. завідувача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЧНУ імені Петра Могили Олександр Бєліков.

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій вітає в.о. завідувача зі святом! Університет приєднується до привітань та бажає міцного здоров’я, щоденного щастя та мирного неба! Продуктивних днів, нових ідей та найшвидшого їхнього втілення!

Пан Олександр – автор понад 20 наукових публікацій та учбових посібників, автор та співавтор 10 патентів за тематикою приладобудування. Лауреат стипендії імені Грушевського. Неодноразовий переможець конкурсів молодих вчених.

Серед стартапів, до яких входить Олександр Євгенович, – маска з запатентованою методикою омолодження шкіри та світлодіодна ковдра для лікування новонароджених. Маска посіла друге місце на київському стартап-конкурсі «Festival of Innovations», а світлодіодна ковдра перемогла в міжнародному конкурсі «Golden Byte – 2018» в стартап-категорії, крім цього ввійшла до фіналу конкурсу «Polish-Ukrainian Startup Bridge».