Кафедра англійської філології провела квест «Language wonderland adventure» для старшокласників Миколаєва

22 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбувся квест для старшокласників шкіл Миколаєва «Language wonderland adventure». Організатором заходу виступила кафедра англійської філології разом зі студентами 5 та 6 курсів спеціальності «Германські мови та літератури (переклад включно)». Студенти чекали на локаціях та готували для учасників загадки та цікаві завдання, а також стали провідниками для команд, у які об’єднались школярі.

Для учасників це насамперед можливість поспілкуватися англійською мовою у розважальній формі, зокрема познайомитися зі специфікою британської та американської англійської і повправлятися у вимові.

Такого плану захід кафедра організовує вперше.

«Ми запросили старшокласників шкіл Миколаєва, для того, аби ознайомити їх з нашим університетом, роботою, показати, як ми викладаємо і, звісно, трошки розважити. Поки що ми не страждали від недостатку студентів, але зараз ринок розширюється і пропозиції для отримання вищої освіти збільшуються, тому вирішили заразом показати і переваги нашого університету», – розповідає завідувачка кафедри англійської філології Оксана Старшова.

Оскільки під час квесту «Language wonderland adventure» учасники потрапляють у країну мов, то команда-переможець отримала Грін-карту до цієї країни. Інші учасники отримали заохочувальні призи.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …