Кафедра англійської філології провела квест «Language wonderland adventure» для старшокласників Миколаєва


22 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбувся квест для старшокласників шкіл Миколаєва «Language wonderland adventure». Організатором заходу виступила кафедра англійської філології разом зі студентами 5 та 6 курсів спеціальності «Германські мови та літератури (переклад включно)». Студенти чекали на локаціях та готували для учасників загадки та цікаві завдання, а також стали провідниками для команд, у які об’єднались школярі.

Для учасників це насамперед можливість поспілкуватися англійською мовою у розважальній формі, зокрема познайомитися зі специфікою британської та американської англійської і повправлятися у вимові.

Такого плану захід кафедра організовує вперше.

«Ми запросили старшокласників шкіл Миколаєва, для того, аби ознайомити їх з нашим університетом, роботою, показати, як ми викладаємо і, звісно, трошки розважити. Поки що ми не страждали від недостатку студентів, але зараз ринок розширюється і пропозиції для отримання вищої освіти збільшуються, тому вирішили заразом показати і переваги нашого університету», – розповідає завідувачка кафедри англійської філології Оксана Старшова.

Оскільки під час квесту «Language wonderland adventure» учасники потрапляють у країну мов, то команда-переможець отримала Грін-карту до цієї країни. Інші учасники отримали заохочувальні призи.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут