Кафедра англійської філології провела квест «Language wonderland adventure» для старшокласників Миколаєва


22 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбувся квест для старшокласників шкіл Миколаєва «Language wonderland adventure». Організатором заходу виступила кафедра англійської філології разом зі студентами 5 та 6 курсів спеціальності «Германські мови та літератури (переклад включно)». Студенти чекали на локаціях та готували для учасників загадки та цікаві завдання, а також стали провідниками для команд, у які об’єднались школярі.

Для учасників це насамперед можливість поспілкуватися англійською мовою у розважальній формі, зокрема познайомитися зі специфікою британської та американської англійської і повправлятися у вимові.

Такого плану захід кафедра організовує вперше.

«Ми запросили старшокласників шкіл Миколаєва, для того, аби ознайомити їх з нашим університетом, роботою, показати, як ми викладаємо і, звісно, трошки розважити. Поки що ми не страждали від недостатку студентів, але зараз ринок розширюється і пропозиції для отримання вищої освіти збільшуються, тому вирішили заразом показати і переваги нашого університету», – розповідає завідувачка кафедри англійської філології Оксана Старшова.

Оскільки під час квесту «Language wonderland adventure» учасники потрапляють у країну мов, то команда-переможець отримала Грін-карту до цієї країни. Інші учасники отримали заохочувальні призи.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету