Кафедра англійської філології провела квест «Language wonderland adventure» для старшокласників Миколаєва

22 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбувся квест для старшокласників шкіл Миколаєва «Language wonderland adventure». Організатором заходу виступила кафедра англійської філології разом зі студентами 5 та 6 курсів спеціальності «Германські мови та літератури (переклад включно)». Студенти чекали на локаціях та готували для учасників загадки та цікаві завдання, а також стали провідниками для команд, у які об’єднались школярі.

Для учасників це насамперед можливість поспілкуватися англійською мовою у розважальній формі, зокрема познайомитися зі специфікою британської та американської англійської і повправлятися у вимові.

Такого плану захід кафедра організовує вперше.

«Ми запросили старшокласників шкіл Миколаєва, для того, аби ознайомити їх з нашим університетом, роботою, показати, як ми викладаємо і, звісно, трошки розважити. Поки що ми не страждали від недостатку студентів, але зараз ринок розширюється і пропозиції для отримання вищої освіти збільшуються, тому вирішили заразом показати і переваги нашого університету», – розповідає завідувачка кафедри англійської філології Оксана Старшова.

Оскільки під час квесту «Language wonderland adventure» учасники потрапляють у країну мов, то команда-переможець отримала Грін-карту до цієї країни. Інші учасники отримали заохочувальні призи.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики