Історія євреїв

26 жовтня у приміщенні читального залу Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Громадська спілка «Рада національних товариств Миколаївської області» провела зустріч на тему «Історія євреїв».

Відкрила зустріч голова спілки Лоліта Каймаразова. Вона презентувала студентам основні проекти Громадської спілки, напрямки її роботи і завдання.

DSC_1433

Голова Обласної єврейської громади Михайло Гольденберг прочитав першу лекцію з проекту «Історія народів Миколаївщини», присвячену євреям.

DSC_1439

Мета проекту: збереження в суспільстві міжнаціонального миру і злагоди. Завдання: сприяння розвитку мови і культури національних громад області, захист і представлення їхніх прав, методична допомога національно-культурним товариствам.

DSC_1419

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.