Історія євреїв

26 жовтня у приміщенні читального залу Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Громадська спілка «Рада національних товариств Миколаївської області» провела зустріч на тему «Історія євреїв».

Відкрила зустріч голова спілки Лоліта Каймаразова. Вона презентувала студентам основні проекти Громадської спілки, напрямки її роботи і завдання.

DSC_1433

Голова Обласної єврейської громади Михайло Гольденберг прочитав першу лекцію з проекту «Історія народів Миколаївщини», присвячену євреям.

DSC_1439

Мета проекту: збереження в суспільстві міжнаціонального миру і злагоди. Завдання: сприяння розвитку мови і культури національних громад області, захист і представлення їхніх прав, методична допомога національно-культурним товариствам.

DSC_1419

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики