Історія євреїв

26 жовтня у приміщенні читального залу Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Громадська спілка «Рада національних товариств Миколаївської області» провела зустріч на тему «Історія євреїв».

Відкрила зустріч голова спілки Лоліта Каймаразова. Вона презентувала студентам основні проекти Громадської спілки, напрямки її роботи і завдання.

DSC_1433

Голова Обласної єврейської громади Михайло Гольденберг прочитав першу лекцію з проекту «Історія народів Миколаївщини», присвячену євреям.

DSC_1439

Мета проекту: збереження в суспільстві міжнаціонального миру і злагоди. Завдання: сприяння розвитку мови і культури національних громад області, захист і представлення їхніх прав, методична допомога національно-культурним товариствам.

DSC_1419

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.