Історики ЧНУ імені Петра Могили на презентації наукових матеріалів конференції «Історія. Етнографія. Культура. Нові дослідження»

19 січня 2022 року історики ЧНУ імені Петра Могили відвідали презентація нової збірки наукових матеріалів XII Миколаївської обласної краєзнавчої конференції «Історія. Етнографія. Культура. Нові дослідження» в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї.

До збірки ввійшли вибрані доповіді з історії, етнографії, культури, природознавства, що були заслухані під час проведення конференції 21-22 жовтня 2021 р. Зібрання робіт розраховане на фахових істориків, краєзнавців, викладачів, аспірантів та всіх, хто цікавиться історією рідного краю.

До збірки ввійшли праці істориків ЧНУ імені Петра Могили, серед яких:

• Вовчук Л. А., Тригуб О. П. Місця пам’яті історії дипломатії в Миколаєві часів національно-визвольних змагань 1917-1921 рр.;
  • Гайдай О. М. Аудівізуальна та цифрова революції в музеєзнавстві;
  • Котляр Ю. В. Перший Зимовий похід Армії УНР на території Миколаївщини;
  • Морозова О. С. Адмірал Семен Афанасійович Пустошкін (21.07.1759 – 19.04.1846): біографічний нарис;
  • Піструіл І. В., Главенчук А. В. Дослідження верхньопалеолітичної стоянки Анетівка І (відповідно результатів розкопок 2019 року).

Модератором презентації виступив кандидат історичних наук, заступник директора з наукової роботи Миколаївського обласного краєзнавчого музею В. В. Чернявський.

У презентації взяли участь представники кафедри історії – завідувач кафедри, доктор історичних наук, професор Юрій Котляр, докторка історичних наук, доцентка Ірина Міронова, заступниця декана факультету політичних наук, кандидатка історичних наук Наталія Шевченко та студенти першого та третього курсу спеціальності «Історія та археологія» ЧНУ імені Петра Могили.