Історики-археологи ЧНУ імені Петра Могили провели екскурсію для старшокласників городищем Дикий Сад

13 квітня 2024 року викладач кафедри історії та та заступник керівника навчально-методичної лабораторії археології та етнології імені Володимира Станко ЧНУ імені Петра Могили Кирило Горбенко провів тематичну екскурсію для старшокласників на території городища епохи фінального бронзового віку Дикий Сад, що розташоване в центрі сучасного міста Миколаїв.

Зауважимо, що Кирило Володимирович є єдиним археологом Миколаєва, який має дозвіл на проведення розкопок на території городища “Дикий Сад“.

Учні 10-11 класу Ольшанського ліцею ознайомились із життям та побутом населення, що проживало на теренах нашого краю в ХІІ столітті до нової ери.

Діти оглянули залишки стародавніх будівель, переглянули стародавні матеріальні предмети, дізналися про основні напрями розвитку господарства, торгівельних зв’язків та вірувань давніх мешканців сучасного Миколаєва.