“Історичний Миколаїв”: Студентська молодь зібралася на зустріч із науковим співробітником Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» Тетяною Губською

Знання історії своєї країни, родини та роду завжди важливі. Кожна річ із плином часу може стати чи не найважливішим артефактом, який зберігатиме вкорінену в нього ідентичність.

Щорічно 18 квітня проходять різноманітні заходи до Дня всесвітньої спадщини, дня пам’яті та історичних місць.

Цьогоріч із нагоди цього дня 18 квітня в читальній залі філологічної бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили студентська молодь, викладачі та співробітники зібралися на творчу зустріч із науковим співробітником Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» Тетяною Губською, яка розповіла про історичні памʼятки на території Миколаївської Могилянки та навколо неї.

Організаторами заходу виступили співробітники бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили.

До зустрічі долучилася зацікавлена молодь факультету політичних наук, факультету філології та факультету комп’ютерних наук.

На початку модераторка заходу Лілія Болдуреску провела підготовчу вікторину, щоб перевірити, чи знає сучасна молодь історичні памʼятки Миколаєва.

Тетяна Миколаївна розповідала присутнім про найвидатніші місця міста, які визначаються своїм історичним та подеколи міфічним значенням.

На території Миколаєва розташована низка історичних памʼяток, які мають значну цінність для України та світового культурного надбання; вони свідчать про багату історію регіону та його важливу роль у розвитку освіти, релігії та культури.

Тематика зустрічі викликала жваве обговорення, присутні могли поспілкуватися зі спікеркою в режимі «питання – відповідь».

Дякуємо пані Тетяні за цікаву та захопливу зустріч, організаторам – за актуальних захід і сподіваємося на подальшу співпрацю!