Історична подія для Миколаївщини: студенти-медики склали інтегрований тестовий іспит «Крок 2»

16 травня 2023 року відбулася історична для Миколаївщини подія. Студенти-медики навчально-наукового медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили складали інтегрований тестовий іспит «Крок 2».

«Крок 2» – це іспит із професійно-орієнтованих дисциплін, які за змістом відповідають освітньо-професійній програмі підготовки студентів спеціалістів-медиків.  Іспит складався з питань терапевтичного, хірургічного, педіатричного профілів, акушерства та гінекологія, а також гігієни і організації охорони здоров’я.

Цей іспит став зворушливою подією не лише для студентів, а і для всіх співробітників та викладачів інституту, адже саме в нашому університеті «Крок 2» пройшов вперше в області.

Усі з нетерпінням чекають на результати іспиту. Бажаємо нашим майбутнім лікарям успішно скласти цей складний іспит та успіхів у майбутньому!