Історична перемога футбольної команди ЧНУ на новому стадіоні у Парку Перемоги

Футбольна команда Чорноморського національного університету імені Петра Могили здобула гучну перемогу у першому футбольному матчі на нещодавно відкритому стадіоні в Парку Перемоги!

ФОТО 1

20 вересня у місті Миколаєві відбулося святкування присвячене студентському спорту. О 10.00 на  новому стадіоні у Парку Перемоги (який було відкрито 16 вересня, до чергової річниці міста) розпочалася урочиста частина, у якій взяли участь студенти та викладачі нашого університету,  серед яких Оксана Валеріївна Петренко (майстер спорту з акробатики та легкої атлетики, викладач кафедри єдиноборств та силових видів спорту) та Наталія Михайлівна Іщенко (декан факультету економічних наук та виконувач обов’язків першого проректора ЧНУ імені Петра Могили).

ФОТО 2

Після урочистостей розпочався матч, я кому грали команди ЧНУ імені Петра Могили та Миколаївського національного університету імені  Василя Сухомлинського.

Наша команда здобула гучну перемогу з рахунком 6:1!

Історичний перший гол на новому миколаївському стадіоні забив Іван Морозов, другий – Владислав Гончаров, третій – Валентин Кузнєцов, четвертий – Владислав Котов, п’ятий та шостий голи відправив до воріт суперника В’ячеслав Студенко, який приєднався до основного складу команди у другому таймі.

Колектив університету щиро вітає тренера команди та старшого викладача кафедри спортивних дисциплін ЧНУ імені Петра Могили Геннадія Олександровича Курасу та наших спортсменів-переможців:

Романа Мізернюка (капітан команди), Аміра Агаларова, Віталія Молота, Микиту Шевцова, Максима Скрипниченка, Валерія Рогозинського, Вадима Демченка, Владислава Гончарова, Валентина Кузнєцова, Владислава Котова, Івана Морозова, Вадима Дмитроченка, Дениса Григоровича, В’ячеслава Студенка, Тиграна Баграмяна, Артема Артьоменка, Павла Березянського, Сергія Паляницю, Юрія Дімітрієва.

Бажаємо міцного здоров’я та нових перемог!

Фото Анастасії Мехедової

Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9 Фото 10