Іспити для студентів-медиків відтерміновано

Міністерстві охорони здоров’я повідомляє про те, що Єдиний державний кваліфікаційний іспит та ліцензійні інтегровані іспити Крок будуть проведені у терміни, що залежатимуть від послаблення карантинних заходів.

Наразі розробляють сценарії, які допоможуть скласти іспити в оптимальні терміни. Прогнозовано складання ліцензійних інтегрованих іспитів Крок відбудеться у червні, а проведення першого етапу Єдиного державного кваліфікаційного іспиту – у вересні.

Студентам та інтернам, які через карантинні обмеження (наприклад, обмеження авіасполучення) не зможуть скласти іспити, буде надана можливість додаткового складання.

Нагадаємо, що 25 червня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили відбувся вперше в історії університету відбувся іспит «Крок 1» для студентів-медиків 3 курсу Медичного інституту Могилянки.

«Крок 1» – це тестовий екзамен, який складають після вивчення фундаментальних дисциплін майбутні лікарі, лікарі-стоматологи, фармацевти, клінічні фармацевти та технологи парфумерно-косметичних засобів.

Майбутні медики мають дати 60,5% правильних відповідей. Якщо показник менше – дозволяється повторне складання екзамену «Крок 1» не більше двох разів до найближчої сесії.