Голова Ради молодих учених Чорноморського національного університету імені Петра Могили Ірина Лисенкова взяла участь у засіданні Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Засідання відбулося 15 травня 2023 року у онлайн-форматі.

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України – це консультативно-дорадчий орган, створений з метою сприяння реалізації конституційних прав молодих учених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

На засіданні Ради молодих учених при МОН учасники обговорили ряд важливих питань щодо діяльності наукових молодіжних організацій наукових установ та вищих навчальних закладів України, зокрема:

• про умови співпраці Рад молодих учених закладів, регіональних Рад молодих учених та Спілки Рад молодих учених при МОН;
  • відбулася анотація майбутніх заходів за сприяння Ради молодих учених при МОН;
  • про можливості участі молодих учених, аспірантів та студентів у різноманітних грантових проектах;
  • про популяризацію молодіжної науки загалом.