Інвестиційний форум «Миколаївщина – надійний партнер»

12 жовтня в Миколаєві відбувся ІІІ Інвестиційний форум «Миколаївщина – надійний партнер», який об’єднав експертів, бізнес, владу і засоби масової інформації.

22556269_930387947110274_1611108757_o

Студенти  і викладачі ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у його роботі і долучилися до платформи «Інформаційна безпека».

22556175_930387950443607_1935007709_o

Серед спікерів платформи «Інформаційна безпека» були:

Микола Княжицький – народний депутат України 7-8 скликань. Український політик, продюсер, телевізійник. Очолює парламентський комітет з питань культури і духовності, співвласник телеканалу Еспресо ТВ.

Микола Козлов – експерт з питань електронного урядування, ІСЕД. Досвідчений фахівець з питань інформаційних технологій, зокрема, у сфері розвитку інформаційних систем та електронних ресурсів.

Андрій Лохматов – журналіст інтернет-видання «Преступности.НЕТ», блогер, представник Інституту масової інформації в Миколаївській області.

Олег Покальчук – соціальний психолог, ІСЕД. Письменник, публіцист, багаторічний радник чільних українських політиків.

Олег Деренюга – головний редактор видання «НикВести», координатор Всеукраїнського руху боротьби з політичною корупцією «Під контролем».

Марина Дадінова – радник з комунікацій, ІСЕД.

Дмитро Громаков – соціолог, директор Центру соціального інжинірингу «РАНД».

22563620_930387937110275_1901624350_o

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.