Інвестуй в себе завдяки «Польських канікул в Польщі»!

Інвестиції – популярна та вигідна річ на сьогодні. Можна вкласти гроші в бізнес, аби отримати значний прибуток, хоча стовідсоткової гарантії немає. А можна вкласти гроші в самого себе і це є найкращим варіантом, якщо ви не мільйонер, або не балотувалися на посаду президента цього року.

Випускниця ЧНУ ім. Петра Могили Вікторія Кіщак (Ковтун) засвідчує, що вкладати кошти в освіту та подорожі є обов’язковою справою для кожного студента, який прагне багато чого досягти в своєму житті. Вікторія закінчила університет за спеціальністю «Політологія», коли наш навчальний заклад мав назву «Миколаївський державний гуманітарний університет ім. Петра могили комплексу «Києво-Могилянська академія»». Вікторія завжди залюбки ділиться своїм власним досвідом зі студентами. Вона була учасницею UGRAD – академічної програми з обміну студентів в США; канадсько-української парламентської програми CUPP; а також дослідницької програми від уряду США Fulbright Faculty Development Program.

Вікторія своїм прикладом доказує, що сьогодні в світі важливий не сертифікат про вищу освіту, а знання та бажання. Нині вона продовжує своє дослідження у сфері психолінгвістики та прикладної лінгвістики, вивчаючи нейрофізіологічні та психологічні основи дислексії в університеті ім. Адама Міцкевича в Познані.

Але крім того, Вікторія запрошує усіх охочих на двотижневі літні канікули в Познані! Програма «Польські канікули в Познані» була розроблена Nice School (Київ, Україна) та Leader School (Познань, Польща), аби молодь мала змогу поєднати активний відпочинок з отриманням нових знань.

«Польські канікули в Познані» – ідеальна можливість провести час відпочинку з користю, вивчити польську мову в натуральному середовищі, дізнатися більше про культуру польського народу, а також відвідати численні культурні пам’ятки старовинного міста Познань, що на заході Польщі.

Програма включає:

• вивчення польської мови впродовж двох тижнів на рівні А2-В1 (50 годин за 2 тижні);
  • проживання в апартаментах одного з сучасних студентських гуртожитків на 2, 3 або 4 особи (в кожному номері є душ, туалет, кондиціонер, доступ до Wi-Fi);
  • сніданок та обід;
  • витрати на транспорт Київ-Познань, Познань-Київ (потяг); Познань-Варшава, Варшава-Познань;
  • вихідні у Варшаві: проживання (1 день, хостел), екскурсії в Центр Науки «Коперник», планетарій, Палац Лазєнковський та ін.;
  • щоденні екскурсії в Познані (Новий Зоопарк, Пальмярня, Імператорський Замок і т.д.)

Літня школа розрахована на групи з 12-16 осіб, вік з 15 років, на такі дати:

02.06.2019 – 15.06.2019

09.06.2019 – 22.06.2019

*можливі інші дати прибуття та тривалість перебування

Прийом заявок у першу групу тривають до 30.04.2019, у другу групу до 10.05.2019.

Що потрібно зробити для участі в літній школі:

1) мати біометричний паспорт

2) мати страховку

3) залишити заявку на сайті школи Nice Scholl (https://nice-school.com.ua/camps/letniy-lager-poznan.html) та дізнатися усі подробиці;

4) бути готовим заплатити за програму €690 або $780 (оплата в національній валюті за курсом валют, який є на момент оплати).

За усією додатковою інформацією можна звертатися до Вікторії Кіщак: v_kovtun@yahoo.com; +380677122985 (Viber);  +48765018022 (mobile), або до адміністратора Nice Scholl: 063-068-34-00; 063-327-27-06; 093-012-43-63.

Автор статті: Кузнєцов Максим, студент спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»