Інтерв’ю ректора ЧНУ імені Петра Могили Леоніда Клименка газеті «Вечерний Николаев»

З нагоди ювілею (70 років) в ректора ЧНУ імені Петра Могили Леоніда Клименка взяла інтерв’ю газета «Вечерний Николаев». У матеріалі ректор розповів про власне життя, захоплення, батьків і дитинство. Також поділився історією створення миколаївської Могилянки: як і чому виникла ідея заснувати університет, які складнощі подолали та хто у цьому допомагав.

«Сьогодні те, що нам вдалося реалізувати 25 років тому, видається не чим іншим, як авантюрою, – говорить він. – Створити університет на рівному місці, без гарантованого фінансування, взагалі без нічого – що це, якщо не авантюра? … Тому я закликаю своїх студентів: ставте перед собою високі цілі, грандіозні завдання, і ви досягнете їх – все вирішується, але треба над цим працювати».

Ознайомитися  з повним інтерв’ю можна за посиланням.