Інтердисциплінарна модель навчання: студентка ЧНУ взяла участь у Міжнародній літній школі

Наприкінці квітня тривала міжнародна весняна школа «Інтердисциплінарна модель навчання» («Interdisciplinary model of studies»), організована Університетом Адама Міцкевича в Познані (Польща) в Палаці Дембіна.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили у школі представила студентка четвертого курсу юридичного факультету Вікторія Василенко. Учасники провели змістовний тиждень із питань інтердисциплінарного навчання. Студенти та аспіранти з України взяли участь у різноманітних заходах, які передбачали лекції польською та англійською мовами, воркшопи, культурні вечори, розваги та презентації власних проєктів. Загалом було запрошено 30 студентів з різних куточків України. У перший день на Міжнародній весняній школі лекції проводив доктор Костянтин Мазур, який презентував Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu та EPICUR Consortium, акцентував увагу на міжнародній співпраці університету та різноманітних проєктах.

Професор Рафал Димчик поділився з учасниками історією університету та освітніми можливостями, роллю мистецтва в науці, а також приділив увагу міждисциплінарному підходу у освіті. Змістовні заняття польською провів професор Александер Міколайчак.

Студенти відвідали захопливі лекції від доктора Конрада Домінаса та PhD Мачея Димчика, які представили теми штучного інтелекту та людського зору, об’єднуючи гуманітарні та технічні напрямки.

Також учасники школи «Interdisciplinary model of studies» відвідали Факультет польської та класичної філології, де зустрілися з доктором Андрієм Гладієм, автором книги «Ісландія. Північні дні опівночі». Доктор Андрій Гладій – менеджер проєктів в Ісландській арктичній мережі співпраці, проживає в м. Акурейрі, Ісландія.

Захід відбувся в рамках реалізації проєкту «AMU Summer Schools 2.0» за програмою «Solidarity with Ukraine». Проєкт фінансується NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej.