Інтерактивні уроки про Європейський Союз для учнів 9-11 класів Лисогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

21 листопада в рамках проєкту Erasmus+ Жана Моне “Академія досліджень ЄС для школярів та студентів” (2020-2022) відбулися інтерактивні уроки «Уроки про ЄС» для учнів 9-11 класів Лисогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Впродовж інтерактивних уроків учні старших класів дізналися про історію та структуру ЄС, головні європейські цінності, інституції ЄС, співпрацю України з ЄС, а також взяли участь у пізнавальній онлайн вікторині. Інтерактивні уроки школярі проходили на платформі Zoom з використанням цифрової дошки, яка забезпечила спільну роботу для учасників та виконання різноманітних завдань.

Для комфортної участі тренери програми розробили віртуальну дошку з розкладом уроків.

Тренерками заходу стали Тетяна Акімова, викладачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ІДУ та Тетяна Лушагіна, викладачка кафедри політичних наук.

Всім учасникам інтерактивних уроків відправлені сертифікати про участь та призи. Команда проєкту щиро вдячна адміністрації Лисогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів та вчительці школи Бєлєнцовій Олені Володимирівні за співпрацю, а учням за активну участь!

Реєстрація на другу хвилю інтерактивних уроків про Європейський Союз відкрита до 28 листопада за посиланням.