Інтерактивні уроки про Європейський Союз для студентів Казанківського професійного аграрного ліцею

18 жовтня 2021 року відбулися інтерактивні заняття «Уроки про ЄС» для студентів Казанківського професійного аграрного ліцею.

Уроки провела тренерка проєкту Тетяна Лушагіна, кандидат політичних наук, в.о. доцента кафедри соціології та політології ЧНУ імені Петра Могили. Учасники зустрічей ознайомилися з історією та розвитком ЄС, його цінностями та інституціями, розглянули шлях України до європейської інтеграції.

Студенти ліцею працювали в групах, спільно шукали відповіді на проблемні питання, створювали плакати, вчилися презентувати свої напрацювання. Брали участь у інтеграційних рухливих іграх. Усі учасники отримали сертифікати та були запрошені на Академію досліджень ЄС, яка відбудеться у травні-червні 2022 року.

Ми щиро вдячні адміністрації ліцею, викладачу історії та географії Сергію Федоренко, а також педагогам за теплий прийом та співпрацю. Окремо дякуємо студентам ліцею за активну участь та творчість!