Інтерактивна локація спеціальності “193 Геодезія та землеустрій” на ювілейній посвяті в студенти ЧНУ імені Петра Могили

В рамках «Гео-челенджу #25!» студенти та викладачі кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університети імені Петра Могили доєдналися до урочистої події, присвяченої ювілейної 26 посвяти у студенти на Соборній площі.

У рамках заходу відбулася інтерактивна локація спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», а також стейкхолдерів даної спеціальності, таких як ФОП Лановський, ФОП Селін, ФОП Палагній, ТОВ “Проектно-вишукувальна фірма “ЛІМБ”.

фото 1.jpg

фото 2.jpg

У межах заходу студенти І курсу спеціальності були ознайомлені з роботою таких сучасних геодезичних  приладів, як електронний тахеометр, GNSS приймач, електронний теодоліт, електронний нівелір, електронна рулетка.

фото 3.jpg

фото 4.jpg

фото 5.jpg

фото 6.jpg

Викладачі кафедри надали відповіді на всі питання, які цікавили студентів І курсу, а також ознайомили студентів І курсу з особливостями та перевагами навчання в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

фото 7.jpg

фото 8.jpg