Інтерактивна лекція керівника відділення «Укргазбанку» в місті Миколаєві – Миколи Тюкаєва

У ЧНУ імені Петра Могили відбулась інтерактивна лекція керівника відділення «Укргазбанку» в місті Миколаєві – Миколи Тюкаєва. Захід проходив на базі факультету економічних наук. Організатором заходу виступив Віктор Погромський, доцент кафедри економіки та підприємництва Могилянки.

Вітальне слово виголосили Віктор Погромський та декан факультету економічних наук Олена Філімонова. Спікер Микола Тюкаєв розповів про історію банківської системи, тлумачення банківської системи в Україні та наголосив на обраній «Укргазбанком» стратегії розвитку «ЕКО-банку» для підвищення енергоефективності та енергетичної незалежності України, а також для всебічної підтримки проектів, пов’язаних з ефективним використанням енергоресурсів та зменшенням шкідливого впливу на довкілля. 17 травня 2016 року Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та «Укргазбанк» підписали угоду зі спрощення доступу до фінансування для компаній, що бажають запровадити відновлювальні та енергозберігаючі технології і допомогти розкрити «зелений» економічний потенціал країни.

Лекція проходила з численними елементами інтерактивності не лише шляхом залучення студентів до обговорень, а й через проведення вікторини на фінансово-економічну тематику, за правильні відповіді в якій студенти отримали заохочувальні призи.

«Сьогодні студенти мають можливість поспілкуватися з одним із провідних топ-менеджерів «Укргазбанк». У нас проходить черговий захід, який фактично ілюструє практичну діяльність наших економістів. Як викладач дисципліни «Історія економіки та економічної думки» вважаю, цей інтерактив є логічним завершенням курсу. Ми отримали органічне уявлення про економічний генезис», – зазначає Віктор Погромський

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …