Інтелектуально-розважальна гра “Що? Де? Коли?” для студентів-медиків


Навчання в ЧНУ імені Петра Могили проходить не лише під час пар.

27 листопада з ініціативи Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили для студентів-медиків було проведено інтелектуально-розважальну гру «Що? Де? Коли?». Метою гри була актуалізація набутих знань з медицини та перевірка здатності критично мислити та аналізувати. Головним членом журі був професор, доктор біологічних наук Козій Михайло Степанович.

Яремчук Ольга Миколаївна перед початком гри привітала учасників, побажавши успіхів кожному гравцю та перемоги найсильнішому знавцеві.

На грі було чотири команди, на чолі кожної – свій капітан. Питання стосувалися різноманітних галузей медицини: хірургії, історії медицини, загальної медицини ембріології тощо. Капітан кожної команди обирав питання і протягом хвилини гравці повинні були подати правильну відповідь. Кожен учасник гри продемонстрував гарні знання та обізнаність зі своєї спеціальності.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …