Інтелектуально-розважальна гра “Що? Де? Коли?” для студентів-медиків


Навчання в ЧНУ імені Петра Могили проходить не лише під час пар.

27 листопада з ініціативи Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили для студентів-медиків було проведено інтелектуально-розважальну гру «Що? Де? Коли?». Метою гри була актуалізація набутих знань з медицини та перевірка здатності критично мислити та аналізувати. Головним членом журі був професор, доктор біологічних наук Козій Михайло Степанович.

Яремчук Ольга Миколаївна перед початком гри привітала учасників, побажавши успіхів кожному гравцю та перемоги найсильнішому знавцеві.

На грі було чотири команди, на чолі кожної – свій капітан. Питання стосувалися різноманітних галузей медицини: хірургії, історії медицини, загальної медицини ембріології тощо. Капітан кожної команди обирав питання і протягом хвилини гравці повинні були подати правильну відповідь. Кожен учасник гри продемонстрував гарні знання та обізнаність зі своєї спеціальності.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.