Інтелектуально-розважальна гра “Що? Де? Коли?” для студентів-медиків

Навчання в ЧНУ імені Петра Могили проходить не лише під час пар.

27 листопада з ініціативи Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили для студентів-медиків було проведено інтелектуально-розважальну гру «Що? Де? Коли?». Метою гри була актуалізація набутих знань з медицини та перевірка здатності критично мислити та аналізувати. Головним членом журі був професор, доктор біологічних наук Козій Михайло Степанович.

Яремчук Ольга Миколаївна перед початком гри привітала учасників, побажавши успіхів кожному гравцю та перемоги найсильнішому знавцеві.

На грі було чотири команди, на чолі кожної – свій капітан. Питання стосувалися різноманітних галузей медицини: хірургії, історії медицини, загальної медицини ембріології тощо. Капітан кожної команди обирав питання і протягом хвилини гравці повинні були подати правильну відповідь. Кожен учасник гри продемонстрував гарні знання та обізнаність зі своєї спеціальності.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77