Інтелектуально-розважальна гра “Що? Де? Коли?” для студентів-медиків

Навчання в ЧНУ імені Петра Могили проходить не лише під час пар.

27 листопада з ініціативи Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили для студентів-медиків було проведено інтелектуально-розважальну гру «Що? Де? Коли?». Метою гри була актуалізація набутих знань з медицини та перевірка здатності критично мислити та аналізувати. Головним членом журі був професор, доктор біологічних наук Козій Михайло Степанович.

Яремчук Ольга Миколаївна перед початком гри привітала учасників, побажавши успіхів кожному гравцю та перемоги найсильнішому знавцеві.

На грі було чотири команди, на чолі кожної – свій капітан. Питання стосувалися різноманітних галузей медицини: хірургії, історії медицини, загальної медицини ембріології тощо. Капітан кожної команди обирав питання і протягом хвилини гравці повинні були подати правильну відповідь. Кожен учасник гри продемонстрував гарні знання та обізнаність зі своєї спеціальності.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.