«ІНСТРУМЕНТИ, ПОЛІТИКА ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ: ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ» - ЧНУ iм. Петра Могили

Під такою назвою відбувся міжнародний семінар 7–8 червня 2017 р. в Києві на базі Національного університету харчових технологій, учасником якого стала завідувач кафедри екології та природокористування Олена Мітрясова.

Теми ґрунтовних доповідей було присвячено сучасним принципам реалізації екологічної політики ЄС, порівняльному аналізу екологічного законодавства ЄС та України в сфері охорони водного басейну та повітря, питанням поводження з відходами. Мова йшла про гармонізацію українських стандартів до норм ЄС. Відбувся конструктивний діалог між учасниками заходу щодо обміну професійного досвіду і шляхів, умов подальшої співпраці.

Мітрясова (1) Мітрясова (2) Мітрясова (3) Мітрясова (4)

КУРСИ ІВРИТУ

Ізраїльський культурний центр ЧНУ імені Петра Могили спільно з Міністерством освіти Ізраїлю запрошують усіх охочих на безкоштовні курси івриту.

Курси корейської мови Інституту Седжонг у Миколаєві

◆ Початок безкоштовних занять з 1 вересня 2017 р. до 3 грудня 2017 р.

Червень