«ІНСТРУМЕНТИ, ПОЛІТИКА ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ: ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ» - ЧНУ iм. Петра Могили

Під такою назвою відбувся міжнародний семінар 7–8 червня 2017 р. в Києві на базі Національного університету харчових технологій, учасником якого стала завідувач кафедри екології та природокористування Олена Мітрясова.

Теми ґрунтовних доповідей було присвячено сучасним принципам реалізації екологічної політики ЄС, порівняльному аналізу екологічного законодавства ЄС та України в сфері охорони водного басейну та повітря, питанням поводження з відходами. Мова йшла про гармонізацію українських стандартів до норм ЄС. Відбувся конструктивний діалог між учасниками заходу щодо обміну професійного досвіду і шляхів, умов подальшої співпраці.

Мітрясова (1) Мітрясова (2) Мітрясова (3) Мітрясова (4)

Червень
Червень
СashCode 2017

8 червня о 13:00 годині буде проводитися турнірне змагання з системного програмування #CashCode з призовим фондом.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.