«ІНСТРУМЕНТИ, ПОЛІТИКА ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ: ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ» - ЧНУ iм. Петра Могили

Під такою назвою відбувся міжнародний семінар 7–8 червня 2017 р. в Києві на базі Національного університету харчових технологій, учасником якого стала завідувач кафедри екології та природокористування Олена Мітрясова.

Теми ґрунтовних доповідей було присвячено сучасним принципам реалізації екологічної політики ЄС, порівняльному аналізу екологічного законодавства ЄС та України в сфері охорони водного басейну та повітря, питанням поводження з відходами. Мова йшла про гармонізацію українських стандартів до норм ЄС. Відбувся конструктивний діалог між учасниками заходу щодо обміну професійного досвіду і шляхів, умов подальшої співпраці.

Мітрясова (1) Мітрясова (2) Мітрясова (3) Мітрясова (4)

грудня
Відкриття фотовиставки

5 грудня о 12.00 відбудеться відкриття фотовиставки! Виставка триватиме з 4 по 8 грудня 2017 року у холі 5 корпусу. Студентське голосування за найкращі роботи відбудеться 6 і 7 грудня на великій перерві у холі 5 корпусу. Організатор виставки: кафедра …

грудня
Speaking club

Are you ready for our next Speaking club? December, 7 it will happen as usual at 15.30 in 11-310 come and relax with us, meet new friends, speak with our Peace Corp volunteer Melanie and express yourself!