«ІНСТРУМЕНТИ, ПОЛІТИКА ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ: ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ»

Під такою назвою відбувся міжнародний семінар 7–8 червня 2017 р. в Києві на базі Національного університету харчових технологій, учасником якого стала завідувач кафедри екології та природокористування Олена Мітрясова.

Теми ґрунтовних доповідей було присвячено сучасним принципам реалізації екологічної політики ЄС, порівняльному аналізу екологічного законодавства ЄС та України в сфері охорони водного басейну та повітря, питанням поводження з відходами. Мова йшла про гармонізацію українських стандартів до норм ЄС. Відбувся конструктивний діалог між учасниками заходу щодо обміну професійного досвіду і шляхів, умов подальшої співпраці.

Мітрясова (1) Мітрясова (2) Мітрясова (3) Мітрясова (4)

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.