Інститут філології проводить профорієнтаційну роботу

15 січня завідувач кафедри журналістики Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, доктор філологічних наук, доцент, Тетяна Монахова провела профорієнтаційну роботу для учнів Миколаївського морського ліцею ім. проф. М. Александрова. Тетяна Василівна тала організатором круглого столу на тему «Медіаграмотність як складова культури сучасної особистості».

Тетяна Василівна розказала, що критичне мислення є важливою складовою розумової діяльності сучасної особистості в інформаційному просторі. Ліцеїсти 13 групи особливо зацікавилися практичною діяльністю студентів Тетяни Монахової, що полягає у створенні соціальних відеороликів.

Учні були вдячні за цікавий візит, а Тетяна Василівна запропонувала подальшу співпрацю.