Інститут філології проводить профорієнтаційну роботу

15 січня завідувач кафедри журналістики Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, доктор філологічних наук, доцент, Тетяна Монахова провела профорієнтаційну роботу для учнів Миколаївського морського ліцею ім. проф. М. Александрова. Тетяна Василівна тала організатором круглого столу на тему «Медіаграмотність як складова культури сучасної особистості».

Тетяна Василівна розказала, що критичне мислення є важливою складовою розумової діяльності сучасної особистості в інформаційному просторі. Ліцеїсти 13 групи особливо зацікавилися практичною діяльністю студентів Тетяни Монахової, що полягає у створенні соціальних відеороликів.

Учні були вдячні за цікавий візит, а Тетяна Василівна запропонувала подальшу співпрацю.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77