Інститут філології: про досягення студентів

Вступна кампанія-2019 триває! Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягають студенти нашої альма-матер.

Сьогодні розповімо про перемоги студентів Інституту філології.

Ігор Паховський – 1 місце (першого етапу) на Всеукраїнській студентській олімпіаді з англійської мови.

Маргарита Астахова – 2 місце (першого етапу) на Всеукраїнській студентській олімпіаді з англійської мови.

Поліна Шкуріна – 3 місце (першого етапу) на Всеукраїнській студентській олімпіаді з англійської мови.

Олена Юр’єва – І місце  у конкурсі «Жива класика: погляд крізь віки» у номінації «Художня декламація».

Вадим Улановський – 1 місце у фіналі першого україномовного реп-батлу «Король Заходу».