Інститут державного управління ЧНУ імені Петра Могили провів круглий стіл з питання устрою територіальних громад

20 травня  2021р. в читальному залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся круглий стіл «Територіальні громади на шляху до спроможності в умовах децентралізації».

Модератором заходу виступив Штирьов Олександр Миколайович, кандидат наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили.

фото 1.JPG

На заході виступили такі спікери, як Ольга Кальченко, заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби України в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АР Крим та м. Севастополі; Володимир Ємельянов, директор інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, доктор наук з державного управління; Олександр Євтушенко, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, доктор політичних наук.

фото 2.JPG

фото 3.JPG

У рамках круглого столу  розглянули питання, присвячені публічному управлінню, результатам діяльності місцевого самоврядування, ключовим проблемам вітчизняної державної політики у сфері охорони здоров’я, захисту інтересів територіальних громад.

Учасники та гості заходу обговорили шляхи розв’язання нагальних питань, які стосуються територіального устрою, спланували проведення спільних заходів та запропонували стратегії вирішення  проблем, спроєктували майбутні шляхи розвитку громад.

фото 4.JPG

Нагадаємо, що минулого року Миколаївська область була розділена на 52 територіальні громади в рамках Адміністративно-територіальної реформи 2015-2020 років.