Іноземні студенти-медики третього курсу ЧНУ імені Петра Могили складають фаховий інтегрований іспит «Крок 1»

8 лютого 2022 року вже традиційно студенти-іноземці третього курсу  спеціальності 222 «Медицина (магістр)» Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили  складали інтегрований іспит «Крок 1».

Крок 1 – екзамен, що є обов’язковим перед переходом до четвертого року навчання за медичними спеціальностями; він має питання з дев’яти базових медичних дисциплін, серед яких анатомія, біологія, фізіологія, патофізіологія, мікробіологія тощо.

Завдання цього іспиту представлені англійською мовою, а сама структура роботи складається із двох елементів – власне ЄДКІ Крок-1, що передбачає виконання 150 питань протягом трьох годин, та курсу англійської мови за професійним спрямуванням, що містить 50 питань і одну годину 40 хвилин на їхнє вирішення.

Процедуру складання іспиту пройшли 65 студентів-іноземців Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили, яких комісія відзначила як дуже дисциплінованих та старанних здобувачів освіти. Цьогорічним нововведенням є підвищення рівня правильних відповідей: майбутні медики мають дати 62 % правильних відповідей у частині за своїм фахом (замість 60,5 % за тогорічними  критеріями) та 36 % – з англійської мови (у минулі роки – 30,5 %). Якщо показник менше – дозволяється повторне складання екзамену «Крок 1» у березні 2022 року. У разі не перескладання студент повторно стає студентом третього курсу.

Іспит відбувається за присутності комісії, яка складається з прокторів – голови та члена комісії, а також представника ЗВО (заступниця директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами Ольга Яремчук).

Перед початком іспиту студенти неабияк хвилювалися, повторюючи теоретичний матеріал, та ретельно слухали поради наставника.

Після завершення іспиту Алі Навід, студент-медик третього курсу Медичного інституту розповів про свої емоції та сподівання:

–       Очікуючи початку іспиту, дуже хвилювався, думав що все забуду. А коли вже почав виконування завдання, настало відчуття спокою та впевненості у своїх силах. Сподіваюся на позитивний результат, не дивлячись на  достатньо складні питання та велику кількість завдань нового формату.

Зичимо нашим майбутнім медикам успіху на обраному шляху!