Іноземні студенти медичного інституту завітали з подарунками до МОЦ НТТУМ в рамках зустрічей “Знай та люби Україну!”

Іноземні студенти медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили не тільки опановують медичні спеціальності, а й цікавляться та вивчають  українську культуру та традиції. Саме тому було започатковано серію зустрічей “Знай та люби Україну!”, в рамках якої студенти з Індії відвідують різні заклади Миколаєва.

Цього разу до Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості (МОЦ НТТУМ) з подарунками завітали Акса, Джесна, Пурнамі, Данія та Канхай. Разом з дітками вони виготовили український віночок і ляльки-мотанки з фітотравами всередині!

Студенти-іноземці постійно займаються благодійною діяльністю в Україні. Зазвичай це пов’язано з двома святами –  Днем захисту дітей та Днем святого Миколая, але крім цього приводом стають і дні народження самих студентів. Окрім цього, до свята 8 Березня у 2021 році  іноземні студенти Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили організували благодійну акцію на підтримку жінок, хворих на рак молочної залози.