Іноземні студенти ЧНУ імені Петра Могили відсвяткували Холі


14 березня 2020 року студенти-медики, які прибули на навчання до ЧНУ імені Петра Могили з Індії, відсвяткували традиційне індійське свято Холі.

 

Холі, або фестиваль фарб – популярний індуїстський фестиваль весни і родючості. Він символізує початок нового року за індійським календарем. Це одне з найстаріших свят, воно згадується в стародавніх санскритських текстах і священних текстах індуїзму. Святкують Холі в Індії, Непалі, Бангладеш, на Шрі-Ланці та інших країнах світу.

DSC_0287.JPG (6000×4000)

 

Це свято відзначають у день повного місяця, зазвичай у лютому або березні. Уже другий рік поспіль іноземні студенти ЧНУ імені Петра Могили святкують Холі в березні.

Одним із етапів святкування Холі для наших студентів з Індії є яскравий обряд: посипати один одного різнокольоровими порошками й обливати підфарбованою водою, які символізують прихід весни та початок нового року. Продовжили святкування запальними танцями та співами.

DSC_0101.JPG (6000×4000)

 

З 2000-х років в окремих містах України почали влаштовувати свято Холі, де всі охочі можуть приєднатися до фестивалю фарб.

Більше фото тут.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут