Іноземні студенти ЧНУ імені Петра Могили відсвяткували Холі

14 березня 2020 року студенти-медики, які прибули на навчання до ЧНУ імені Петра Могили з Індії, відсвяткували традиційне індійське свято Холі.

Холі, або фестиваль фарб – популярний індуїстський фестиваль весни і родючості. Він символізує початок нового року за індійським календарем. Це одне з найстаріших свят, воно згадується в стародавніх санскритських текстах і священних текстах індуїзму. Святкують Холі в Індії, Непалі, Бангладеш, на Шрі-Ланці та інших країнах світу.

DSC_0287.JPG (6000×4000)

Це свято відзначають у день повного місяця, зазвичай у лютому або березні. Уже другий рік поспіль іноземні студенти ЧНУ імені Петра Могили святкують Холі в березні.

Одним із етапів святкування Холі для наших студентів з Індії є яскравий обряд: посипати один одного різнокольоровими порошками й обливати підфарбованою водою, які символізують прихід весни та початок нового року. Продовжили святкування запальними танцями та співами.

DSC_0101.JPG (6000×4000)

З 2000-х років в окремих містах України почали влаштовувати свято Холі, де всі охочі можуть приєднатися до фестивалю фарб.

Більше фото тут.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).